Yhteystiedot

Hallinto

Heli Kuvaja
Varatoimitusjohtaja
050 476 1459
heli.kuvaja@pielispakari.fi

Asta Kuittinen
Taloushallinto
0207 528 382
asta.kuittinen@pielispakari.fi

Myynti ja markkinointi

Helena Meriläinen
Markkinointisihteeri
050 539 9233
helena.merilainen@pielispakari.fi

Anja Pennanen
Myyntisihteeri (pakastetilaukset)
0207 528 387
pakastetilaukset@pielispakari.fi

 

 

Katja Arushanova
Myyntisihteeri (tuoretuotetilaukset)
0207 528 380  
leipomo@pielispakari.fi

 

Tuotanto

Petri Korjonen
Tuotantopäällikkö, tuoreleivonta
0400 166 300
petri.korjonen@pielispakari.fi

Tero Valtonen
Vuoroesimies, piirakanvalmistus, siivous- ja puhtaanapitoasiat
050 438 2208
tero.valtonen@pielispakari.fi

Jyrki Arhokari
Vuoroesimies, pakkaamo
050 530 1396
jyrki.arhokari@pielispakari.fi

Ossi Lohtander
Tuotannon esimies, tuoreleivonta
050 412 7822
ossi.lohtander@pielispakari.fi

Jere Oinonen
Tuotannon esimies, piirakanvalmistus,  IT-asiat
050 569 9899
jere.oinonen@pielispakari.fi

Jukka Pekkarinen
Laatupäällikkö
050 311 6867
jukka.pekkarinen@pielispakari.fi

Iina Hiltunen
Vuoroesimies, tuoreleivonta
050 562 8438
iina.hiltunen@pielispakari.fi

Jani Rissanen
Kunnossapitopäällikkö           

0400 589 944
jani.rissanen@pielispakari.fi

Tomi Karjalainen
Logistiikkapäällikkö
050 470 1194 tomi.karjalainen@pielispakari.fi

 

Ville Kotivuori
Tuotantopäällikkö, piirakanvalmistus
050 382 8910
ville.kotivuori@pielispakari.fi

Tomi Kuvaja
Vuoroesimies, pakkaamo
040 019 2471
tomi.kuvaja@pielispakari.fi

Kahvila-konditoria Supikas

Avoinna arkisin kello 7–15.
Porokylänkatu 25
75530 Nurmes

Kaija Saastamoinen
Kondiittorimestari
0207 528 388

Leipomomyymälä

Avoinna ma–pe klo 8–16

Porokylänkatu 23
75530 NURMES

Tuire, Eila, Tarja, Tarja ja Päivi
0207 528 386
 

Pakkaamo

0207 528 384

Puheluiden hinnat
Kiinteästä verkosta 8,28 snt/puhelu + 7 snt/min
Matkapuhelimesta 8,28 snt/puhelu + 17 snt/min

Yritysasiakasmyynti

Helena Meriläinen, markkinointisihteeri
050 539 9233 helena.merilainen@pielispakari.fi

Ota yhteyttä